Profesjonalna nauka języka przez skypa

Profesjonalna nauka języka przez skypa

Postprzez bestania poniedziałek, 14 października 2013, 12:08

Nie jesteś w stanie z powodów zawodowych lub osobistych dotrzeć na kurs językowy , a znalezienie odpowiedniego lektora języka sprawia Ci trudność, i na dojazd nie chcesz tracić czasu? Masz dziecko, któremu nie jesteś w stanie pomóc w odrabianiu lekcji np. z języka angielskiego?
Pewnym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest nauka języka angielskiego przez Internet. Zawsze wtedy kiedy masz na to czas i ochotę.
Spróbuj koniecznie nowej metody nauki online w Szkole Języków Obcych Shamrock. Jedyne czego potrzebujesz to połączenie z Internetem i zainstalowany komunikator skyp ,a także mikrofon oraz słuchawki. Każda lekcja dostosowana jest indywidualnie do Twoich potrzeb.
Angielski na każdym poziomie zaawansowania. Dość szeroka oferta naszej szkoły powinna Cię zadowolić. Dostępne są kursy ogólne, egzaminacyjne dla dzieci. Dla bardziej wymagających klientów dysponujemy kursami biznesowymi lub specjalistycznymi. W naszej ofercie są także tłumaczenia.
Szczegółowe informacje na naszej stronie internetowej: http://www.facebook.com/szkola.jezykowa.shamrock. Zapraszamy na 25-minutową lekcję próbną za symboliczne 1 zł (klienci z Polski), 1 euro lub 1 funt (dla klientów zagranicznych).
Całość opłat pobieranych przez Szkołę Językową Fundacji Shamrock jest przeznaczana na cele statutowe Fundacji Wsparcia Osób Niepełnosprawnych Shamrock.
bestania
Entry 0
 
Posty: 5
Dołączył: wtorek, 15 stycznia 2013, 08:37

google adsense
Google
 

Re: Profesjonalna nauka języka przez skypa

Postprzez jen22 poniedziałek, 20 stycznia 2014, 07:53

Indywidualne zajęcia przez internet to rewelacyjne rozwiązanie dla każdego kto chce się uczyć języka, ale nie ma czasu na grupowe kursy. Warto wypróbować kurs online. Moim zdaniem to jedna z najskuteczniejszych metod nauki. Zdecydowanie polecam.
jen22
Entry 0
 
Posty: 2
Dołączył: piątek, 17 stycznia 2014, 08:14


Powrót do NAUKA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron