HIRUDOTERAPIA/LECZENIE PIJAWKAMI LEKARSKIMI

HIRUDOTERAPIA/LECZENIE PIJAWKAMI LEKARSKIMI

Postprzez nik piątek, 9 maja 2014, 19:12

Witam serdecznie,

od kilku lat skutecznie zajmuje sie pomoca tym, ktorym jestem w stanie pomoc przy uzyciu hirudoterapii, czyli pijawkiami lekarskimi.
Metoda ta od lat uwazana jest za przestarzala I wiekowa, I tutaj powstaje blad myslowy. Wielu ludzi udaje sie do apteki, sadzac, ze kupia w niej zdrowie. A nie ma nic bardziej mylnego. Tak naprawde cala ta chemiczna wstawka w nasz organism, powoduje, ze jeszcze bardziej zatoksyniasz swoj organizm, mam na mysli watrobe, trzustke, nerki itd. Z roku na rok, wcale nie czujesz sie lepiej, a jak uwazasz? dlaczego??? brak odpowiedniej diety, brak ruchu, brak ''odpowiedniego tlenu, pochodzacego ze zdrowych warzyw I owocow etc.., nie bede wymieniac, poniewaz I tak kazdy zdaje sobie sprawe, jak wyglada dzisiejsze zycie.

Od dawna chorowalam na nieuleczalna chorobe, zwana fibromyalgia, w moim przypadku uszkodzenie systemu nerwowego,bole kregoslupa - wrecz nie do zniesienia, zakrzepica,alergie,zawroty glowy, depresja, dlugo moglabym wymieniac. Wierzcie mi, ten rozdzial w moim zyciu doswiadczyl mnie dotkliwie, nie ma takiego bolu, ktrego nie bylabym w stanie zrozumiec u drugiego czlowieka. Przez ten rozdzial w moim zyciu, bardzo duzo sie zmienilo. Zrezygnowalam z planow, marzen, a zycie stalo sie malo by powiedziec optymistyczne w perspektywie. Zawalilam biznes....
Pomogly mi oczywiscie I bez dwoch zdan pijawki lekarskie, ale reszte zrobilam sama ...!

Bez wzgledu na to co napisalam, wiem, ze moge pomoc takze TOBIE.

Jesli nie uzyskales skutecznej pomocy u lekarza, oraz nie wiesz jak sobie pomoc I I straciles albo tracisz nadzieje - ZAPRASZAM CIE SERDECZNIE NA WSTEPNA KONSULTACJE TELEFONICZNA! (nic Cie to nie kosztuje,a masz szanse sie wyleczyc :) )

Jesli nie jestes w ciazy, nie cierpisz na anemie, nie cierpisz na stope cukrzycowa, czyli III stopien Fountaina - nie ma przeciwskazan. Zastosowanie hirudoterapii, jest olbrzymie!!!!!!!! z cala pewnoscia nie niesie ona za soba zadnych efektow ubocznych, poniewaz jest to natura:). Obiecnie nie posiadam jeszcze swojej strony internetowej, ale mozesz poszukac informacji w internecine. Moj nr telefonu 07761444576. Moge dojechac do Ciebie do domu takze. Pijawki sa jednorazowego uzytku I pochodza z hodowli laboratoryjnej.
nik
Entry 0

google adsense
Google

Powrót do ZDROWIE