polski land

polski land

Postprzez marcin111 niedziela, 21 grudnia 2008, 22:19

Witam ja chce poruszyć ponownie temat SPK ( stowarzyszenie polskich kombatantów ) WSTYD, WSTYD I JESZCZE RAZ WSTYD chodź poniekąd jest to tak samo i moja wina że taki budynek popada w ruinę zostaje sam niszczeje traci na wartości gnije nowy właściciel na pewno to wszystko odnowi !!!!!!!! ALE KIM ON BĘDZIE czy zadba o nasza polskość o przynależność narodową czy on BĘDZIE PAMIETAŁ że tam z tyłu w ogrodzie rośnie dąb bardzo ważny dla Polaka ( kto wie jaki??? ) czy będzie pamiętał o tym że na zapleczu jest piękna krwią okupiona kolekcja orderów i medali co nasi przodkowie ryzykując życie na Monte ciasno i na całym świecie dostali nikt nie wie( nowy właściciel powie allah i tyle ) wiecie jakie mnie ciarki po plecach przeszły gdy czytałem te medale( a tam było i chyba ze 150 i pomuslałem że oni się bili o ten club i Polskę ja ich nie sprzedam będę walczył za oficera polskiego co za brytyjska koronę życie oddał nie brytyjski zad patrzy z ulga jak umierają nasi bohaterowie a kiedyś sam mówiłem do tego pubu gdzie autobusy polskie stają wstydzę się tego bo to nie autobusy tam staja tylko autobusy jada tam gdzie DZIATKOWIE CLUB POSTAWILI
NAMAWIAM DO ZRYWU ZA WETERENÓW NASZYCH nie co się w ( yorkshire) osiedlili ale za nasza polskość i wołam do polaków i anglii pomocy
marcin111
Entry 0

google adsense
Google

Powrót do POLSKA